Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
BU13 Classic I
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21
Venue: Marathon Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Fair Oaks Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic II
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/3,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17
Venue: Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Dupree Field
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic III East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/24,3/26,4/16,4/17,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/20,5/21,5/22
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic III West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/30,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/30,5/1,5/4,5/5,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/16,5/19,5/21,5/22
Venue: Friendly City Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Maynard Jackson HS
Detail  Schedule
Fair Oaks Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic IV South
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/2,4/3,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: Central Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Windermere Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic IV East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/14,5/17
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic IV West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/5,5/7,5/8,5/9,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: FPCA Field
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Cemetery
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
James Brown Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic V South
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic V East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/25,3/26,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/14,5/15,5/19
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Jackson County HS
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU13 Classic V West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/3,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/5,5/7,5/8,5/13,5/14,5/15,5/22
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Maynard Jackson HS
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Boys RPL
Date: 3/12,3/13,3/19,3/20,4/15,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1
Venue: Harmony Grove
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Concorde Fire - Ashford-Dunwoody
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic I
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/3,5/7,5/8,5/13,5/14,5/15,5/17,5/22
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Cemetery
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic II
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/3,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/13,5/14,5/15
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Clarkdale Elementary School
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Fair Oaks Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic III East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/23,3/26,4/2,4/3,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/16
Venue: Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic III West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Fair Oaks Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic IV East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/2,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: CYSA
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic IV West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/20
Venue: Groveway Community Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic V East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/2,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/13,5/14,5/15,5/21
Venue: RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tabernacle
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Fannin Co. Recreation Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

BU14 Classic V West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/11,5/14
Venue: Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
TCSA
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Jackson County HS
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U13 Athena A
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/19,4/22,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/17,5/18
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U13 Athena B
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/20,4/23,4/24,4/30,5/1,5/3,5/7,5/8,5/14,5/15,5/17
Venue: Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Jackson County HS
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Columbus State University
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U13 Athena C East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/9,5/14,5/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Windermere Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U13 Athena C West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/10,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/19,5/21
Venue: Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Fair Oaks Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U13 Athena D East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15,5/21
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U13 Athena D West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/2,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/16,5/20
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Girls RPL
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/8
Venue: Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Athena A
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/2,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15
Venue: Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Athena B
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/15,5/21
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Dupree Field
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Midway Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Athena C East
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/20
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Georgia Piedmont YMCA
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Yahoola Creek Park
Detail  Schedule
Monroe Area High School
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Tesnatee Complex
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Athena C West
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/3,4/9,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/14,5/19
Venue: Chestnut Log
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Windermere Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Abbotts Hill Elementary
Detail  Schedule
Maynard Jackson HS
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Athena D
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/2,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/9,5/14,5/15
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

U14 Athena E
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,4/9,4/10,4/16,4/17,4/18,4/23,4/24,4/30,5/1,5/6,5/7,5/8,5/13,5/14,5/15
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets