Username: 
  Password: 

Team Schedules - BU13 Classic III East
       


DSC 03B Revolution White- CL III E -- (0Y158-03CB13-0058)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843072  Scott Hudgens Park  03:00 PM  5 A8 vs A9Atlanta Fire - 02/03 Gold- CL III E 3 vs.DSC 03B Revolution White- CL III E3

Bracket - Saturday, March 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843079  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A9 vs A10DSC 03B Revolution White- CL III E 3 vs.UFA 03 Gold- CL III E0

Bracket - Sunday, March 13, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843105  Wade Walker Park  01:00 PM  2 A5 vs A9DDYSC 03 Wolves Elite- CL III E 1 vs.DSC 03B Revolution White- CL III E2

Bracket - Saturday, March 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843085  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A9 vs A12DSC 03B Revolution White- CL III E 2 vs.Augusta Arsenal 03 Gold- CL III E2

Bracket - Saturday, April 16, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843107  Holland Sports Complex  11:00 AM  3 A7 vs A9ATHENS UNITED - 03 GOLD- CL III E 0 vs.DSC 03B Revolution White- CL III E1

Bracket - Sunday, April 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843097  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A9 vs A3DSC 03B Revolution White- CL III E 0 vs.Georgia Express FC 03 Black- CL III E0

Bracket - Saturday, April 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843115  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A9 vs A1DSC 03B Revolution White- CL III E 1 vs.GSA 04 Premier- CL III E3

Bracket - Sunday, April 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843139  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A9 vs A4DSC 03B Revolution White- CL III E 2 vs.Lanier Sharks 02/03 Navy- CL III E5

Bracket - Saturday, April 30, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843121  Wade Walker Park  09:00 AM  2 A11 vs A9DDYSC 04 Wolves Elite- CL III E 2 vs.DSC 03B Revolution White- CL III E2

Bracket - Saturday, May 07, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843125  Concorde Ashford Dunwoody  03:00 PM  1 A13 vs A9Concorde Fire Central Red- CL III E 2 vs.DSC 03B Revolution White- CL III E2

Bracket - Sunday, May 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843132  GSA  02:30 PM  Schr A2 vs A9GSA Chilpo FC - CL III E 2 vs.DSC 03B Revolution White- CL III E1

Bracket - Friday, May 20, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 843146  Rabbit Hill Park  08:00 PM  Turf A9 vs A6DSC 03B Revolution White- CL III E 3 vs.UFA 03 Red- CL III E3