Username: 
  Password: 

Team Schedules - BU14 Classic III East
       


Rush 01/02 - CL III E -- (0Y218-01CB14-0046)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18311  Abbotts Hill Elementary  01:20 PM  1 A3 vs A4Concorde Fire North White- CL III E 2 vs.Rush 01/02 - CL III E1

Bracket - Sunday, March 06, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18279  Stars Athletic Club  05:00 PM  2 A4 vs A8Rush 01/02 - CL III E 0 vs.UFA Norcross 02B Red - CL III E1

Bracket - Saturday, March 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18263  Webb Bridge Park  12:30 PM  1 A1 vs A4Ambush B02 Red - CL III E 0 vs.Rush 01/02 - CL III E5

Bracket - Sunday, March 20, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18287  GSA  04:00 PM  Spen A10 vs A4GSA 02 White - CL III E 1 vs.Rush 01/02 - CL III E1

Bracket - Saturday, March 26, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18271  Stars Athletic Club  10:00 AM  2 A4 vs A6Rush 01/02 - CL III E 0 vs.Concorde Fire Central White - CL III E0

Bracket - Saturday, April 16, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18295  Stars Athletic Club  10:00 AM  1 A4 vs A12Rush 01/02 - CL III E 1 vs.UFA South Georgia 02 Premier - CL III E0

Bracket - Sunday, April 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18257  Pleasantdale Park  01:30 PM  2 A2 vs A4Chiefs Premier 02 - CL III E 1 vs.Rush 01/02 - CL III E2

Bracket - Saturday, April 30, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18318  Stars Athletic Club  09:00 AM  2 A4 vs A5Rush 01/02 - CL III E 1 vs.DSC 02B Revolution White - CL III E2

Bracket - Sunday, May 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18324  Wade Walker Park  01:00 PM  9 A7 vs A4KSA BU14 Elite - CL III E 2 vs.Rush 01/02 - CL III E1

Bracket - Tuesday, May 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18336  Oconee Veterans Park  08:00 PM  C A11 vs A4Oconee FC 01 Red - CL III E 3 vs.Rush 01/02 - CL III E4

Bracket - Saturday, May 14, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 18330  Barrow County Leisure Services  12:30 PM  6 A9 vs A4Piedmont Soccer Academy - Barrow 02 - CL III E 1 vs.Rush 01/02 - CL III E6